Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Vu+ Duo 4K SE deaktivace OpenWebif

Ahoj, může mi prosím někdo poradit jestli má řešení můj problém ? Na Vu+ Duo 4K SE s VTi 15.0.02 se mi při každém výpadku energie deaktivuje OpenWebif ( Menu - moduly... , OpenWebif ). Většinou sleduji stream na počítači a tak po výpadku musím vlézt do přijímače a OpenWebif aktivovat. Na Vu+ Uno 4K se stejnou verzí VTi se to neděje.

snoop69
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vu+ Duo 4K SE deaktivace OpenWebif

A nezabudol si nahodou to zapnutie OpenWebif aj ulozit :-/
Myslim,ze tak casto ten vypadok energie nemas,za par sekund to mas zapnute
Mam ten isty prijimac ale s OpenATV,no problem

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vu+ Duo 4K SE deaktivace OpenWebif

mám VTi 15.0.02 . pri výpadku elektriky mi pravidelne zmení ip adresu . chyba bude niekde inde .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Asi mas zapnute DHCP :-/

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

ano , mám

zapnuté DHCP . pár mesiacov mám nový router , už konečne bez problémov .pri výpadku prúdu sa mi adresa nezmení .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

ja mam ten isty "problem", sprosty router, aj ma napisane v tabulke ze pre MAC (VU+) ma dat adresu pevnu a neda, neustale sa IP inkrementuje o 1 viac a viac, pri kazdom zapnuti prijimaca, az po nejaku hodnotu a potom ide znova zdola nahor s IP, iny cinsky router za 5,50 adresu drzi aj bez toho ze nema ziadnu tabulku

sky59
Registrace: 1/2023
Příspěvků: 449
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vu+ Duo 4K SE deaktivace OpenWebif

Ja mam v router pridelenu pre vu pevnu ip a vo vu mam nastvene pevna bez dhcp. Pevnu som dal do rozsahu mimo dhcp a rozsah mimo dhcp nastavis v routeri

Walter
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vu+ Duo 4K SE deaktivace OpenWebif

Nuž čo na toto povedať?
Routre v domácnosti používam už dlhé roky. Samozrejme medzičasom priebežne prebehli aj hw výmeny za novšie, lepšie modely. Ale za ten čas som sa ani raz nestretol vo svojej domácnosti s tým, že by mi niektorý zo stb a ani z routrov nedržal nastavenú statickú IP adresu! Môžu byť výpadky elekt.prúdu, aké len chcú. Po obnove elektrickej siete je všetko tak ako som mal nastavené predtým. A to mám statické IP adresy nastavené nielen na všetkých stb, ale aj napr.na kamerách a na ďalších prístrojoch.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vu+ Duo 4K SE deaktivace OpenWebif

@ A je to
No hodně blbá náhoda, že zelené tlačítko nereagovalo na stisk takže jsem opravdu neměl uloženo :-/

snoop69
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@snoop69

Aka nahoda,to prekliate zelene tlacitko :)))

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 315
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra