Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Bundesliga sa vracia do Eleven Sports

Zmluva, ktorú Eleven Sports uzavrela s Bundesliga International počíta s tým, že v jarnom kole sezóny 2024/25, ktoré sa začne v januári 2025, bude môcť Eleven Sports odvysielať 5 najdôležitejších zápasov Bundesligy a vybrané zápasy 2. Bundesligy v každé kolo. Zmluva navyše zaručuje stanici exkluzívne práva na vysielanie zápasov oboch líg od začiatku sezóny 2025/26 do sezóny 2028/29 vrátane. R^

https://satkurier.pl/news/237715/bundesliga-wraca-do-eleven-sports.html

nbej
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 96
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 62
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bundesliga sa vracia do Eleven Sports

u nás ji koupí podle mě Canal+ R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

určitě ne. zůstane NS.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Nedivil bych se tomu, v Česku je to spolu s PL nejsledovanější zahraniční liga, hodně českých hráčů a je tam Bosák, který je hodně velkým fanouškem německého fotbalu

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 878
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

přesně tak R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

to určitě,tak jak v případě Serie A že?Pokud za rok přijdou i o bundesligu tak těch 6 Novasportů bude úplně zbytečných a budou jim stačit maximálně tři :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

Pokud by BL a 2.BL po letošní sezóně nezískali, tak se s tím musí smířit a jede se dál, oni si urcite poradí s rozpisem zápasu zbylých soutěži a přenosu ostatních sportovních prav, od toho je programový reditel. Určitě se budou snažit ji udržet a pokud to neklapne, tak to budou řešit něčím jiným.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

no pokud by přišli kromě Serie A i o bundesligu tak to pro ně nebude dobrá vizitka.A o bundesligu bude mít Canal+ určitě velký zájem jelikož je po PL u nás nejvíce sledovaná.To ať se vykašlou na Ligue 1 a šetří prachy na bundesligu můj názor.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

máš v něčem pravdu, ale vizitka nevizitka rozhodujou prachy na další nové období a bude záležet za kolik to budou nabízet Němci. Poláci to koupili, u nich je ale tržní síla větší než u nás. No jsem zvědav kde bude opět Ligue1. Asi by bylo lepší kdyby to zůstalo tak jako doposud na NS, kdyby to právě náhodou nevyšlo s BL. Něco mi ale říká, že se na to Canal+ asi vykasle, když to tak pozorujuu po nedávné preladovacce s programy z dvou Tp na satelitu. Přijde mi, že jim ta PL vyhovuje a ten tenis plus nějaký ty obcasny přenosy z jiny soutěže napriklad Pandal atd.. Proč by utráceli za nová práva na čtyři sezóny za BL, když ji muže mit Nová sport, kterou mají v nabidce. Uvidime jak to nakonec celé bude. Teď by se to mělo rozhodnout v nejbližší době u Ligue1. Dawis tak mě napadá, nenabízí práva na BL Němci už letos? Tedy s předstihem jako to bylo minule u PL u Canal+.?

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

asi ano,když poláci tu bundesligu práve teď koupili na období 2025/2026-2028/2029.Ale jak Canal+ bude tu bundesligu moc chtít tak Novasport bez šance.Uvidíme,možná přemýšlejí,že by si tu bundesligu pak nechali exkluzivně jen pro sebe tak jak v případě WTA.Co mám info tak sou moc spokojeni s tou exkluzivitou na WTA tak proč nejít do exkluzivity i na bundesligu R^

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Bundesliga a PL si časově konkuruje. Já bych do toho nákupu nešel. Fotbal výborný, ale přece si nebudu konkurovat sám sobě ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 6 038
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bundesliga sa vracia do Eleven Sports

Bundeslige na Nová šport do roku 24/25 zdroj Wikipedia

tibor1968
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bundesliga sa vracia do Eleven Sports

Nekonkurovali by si iba by CANAL+ mal o futbalovú ligu viac a tú najlepšiu , majú dosť programov aby pokryli obi dve ligy a aj keď by im to v sobotu nevychádzalo pridali by si na net a sat ďalšie programy a možno aj v 4K ktorý tu tak medzi športovými chýba . V 4K sa Premier League a Bundesliga vysielajú každé hracie kolo už roky .

https://www.sportcal.com/media/bundesliga-turns-to-infront-for-media-rights-sales-in-10-european-markets/

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 682
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

jasně,uvidíme jak si to vyhodnotí,ale divit se tomu nebudu když ji koupí...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tibor1968

to víme,bavíme se od sezony 2025/26!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

a kam by to ten tvuj Canal+ dal ? maji dost problemu sami se sebou.
a nerikal jsi tady nahodou ze nejsledovanejsi je v Cechach Fortuna Liga ?! a ted najednou PL a BL ??? 😂

oumuamua
Registrace: 3/2024
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oumuamua

mysle sem samozřejmě tou sledovaností top zahraniční ligy!Jen aby ses ještě nedivil,pokud poté bundeslize tvrdě půjdou nemá nikdio šanci jim u nás konkurovat!A kde to dají?To už je pro ně ten nejmenší problém.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oumuamua

kde to dají?To snad nemyslíš vážně,že?Málo mají těch Canalsportů že?A klidně udělají těch Canalsportů i 20 jak bude potřeba :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

takze oni budou podle tebe rozhazovat bezhlave miliony okolo sebe ktere jim nic neprinesou ? :)))

oumuamua
Registrace: 3/2024
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oumuamua

nech to laskavě na nich,jo.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oumuamua

aby ses ještě nedivil :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

jako ze by se u Skylinku neco zmenilo k lepsimu ? :))) tak toho se opravdu nebojim.

oumuamua
Registrace: 3/2024
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oumuamua

co se týče bundesligy abys nebyl nepříjemně překvapen :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

no pokud by ji opravdu koupil ten tvuj Canal+ tak budu neprijemne prekvapeny a hlavne zklamany :)))

oumuamua
Registrace: 3/2024
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

@oumuamua

ta to aby ses už dal na modlení :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

a proc ? ve sve podstate je mi to uplne jedno kde to bude, a vzdy se podle toho zaridim, tech moznosti je vzdy vice.
ale cestu ke skylinku tedy neplanuju.

oumuamua
Registrace: 3/2024
Příspěvků: 238
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 62
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra