Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Zesilovač Spaun HNV 300 F

Zdar všem znalým na bytovce odešel tenhle zesík,nemůžu jej nikde sehnat je to už starší typ,potřeboval bych místo něho náhradu dáte mi nějaké typy díky všem

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 866
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Místo toho tam můžeš dát prakticky jakýhokoli obyč domovníka.

Xmux
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 368
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Můžeš tam dát jakýkoliv trasový/linkový zesilovač se zesílením cca 30dB

Warpik
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zesilovač Spaun HNV 300 F

Ja síce tiež odporúčam v podstate akýkoľvek zosilňovač s 30dB zosilnením signálu, ale doporučil by som mať na tom zosiku aj reguláciu vstupnej úrovne signálu. Resp., ak chceš náhradu od Spaunu, tak by som skúsil HNV 30 UPE, HNF 30 URP, alebo HNV 30/30 UPE.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 875
Odpověď v diskusním vlákně
 

mmiriboy

Díky za tipy díval jsem se na ně a ještě se mi docela líbil i tenhle co ty na něj?
https://www.omko.cz/antenni-zesilovac-distribucni-spacetronik-spa-28sg-36db-1x-vstup-lte2-filtr/

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 866
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zesilovač Spaun HNV 300 F

Pouzit by mel jit. Kdyby jsi byl nekde od Blanska, tak se zastav, nejaky repasovany ti necham zadarmo

J a
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 3 337
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Môže byť, chce to proste v praxi vyskúšať a samozrejme nastaviť na potrebné hodnoty (útlm a zosilnenie).
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 875
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra