Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

Satelitní komponenty

Tak jsem si včera udělal zkušenost, jaký je dost problém v dnešní době rozmachu internetové televize koupit nějaký slušný komponent nebo díl k satelitnímu vysílání. U mě konkétně potřebují nový motor k parabole 90 cm. Nechtěl jsem nic za 700K a tak jsem si vyblídl Motor DIGIPOWER SG2500A Moteck, že ho normálně objednám po internetu. A ejhle oni bo nikde nemají. Při tom novinka, všude vyprodano není momentálně skladem. Ani v české či slovenské republice.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní komponenty

Ale no tak, aj si pouzil Google? Hegishop, Satelitneprijimace - oba su v SR. :)))

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Google jsem použil. Tam jsem byl, jak píšeš, bohužel to ale nebere při zakoupení českou předvolbu telefonního čísla +420. Tak mě to háže zpět a nelze pokračovat k platbě. Dělá to i klukovi. Na jiné IP adrese. Ale jinak díky za za odkaz.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní komponenty

Aj jedna, aj druha stranka?

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní komponenty

Chtějí napsat telefonní číslo s předvolbou a pak ještě jednou potvrdit a to už nejde. Vrací mě to zpět na stránku. Při tom tam je možnost odeslat česká republika.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Tak tam skús zajtra zavolať, určite tam majú nejaký tel. kontakt. A za hovory na Slovensko, to nebude nejaká horybilná suma za hovor.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Už mám objednáno z německa. Tak v poho.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra