Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink výpadek

Než sem všichni začnou psát o nefunkčním Skylinku, doporučuji aplikaci Windy a podívat se na počasí v Usingenu (uplink na Astra 23,3E).
Sice už to zase chodí, ale nad Usingenem je toho více.

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 230
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

jasné ako facka...

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 479
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

v záloze je pozemák,čert vzal skylink

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 866
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Problemy vzdy boli aj budu :-/

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 315
Odpověď v diskusním vlákně
 

skylink live

jede furt ok

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Výpadek byl asi 6 minut, okolo 20.hod

Warpik
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Jj, tentokrát to nebylo tak hrozný oproti minulému výpadku v uplink stanici, akorát to bylo zrovna když zbývali dvě minuty do konce fotbalových zápasu, což bylo zrovna nevhod pro fanoušky slovenské reprezentace sledující zapas u tv prijimacu. Naštěstí to dopadlo dobře.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Jistě, Ti co jsou závislí pouze na Skylink, tak májí v tom případě smůlu. Už se tady o tom několikrát psalo.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Nedivat sa 6 minut na televiziu je smola? To hadam nie...

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Kdysi za dob analogu měl otec na chalupě antény na příjem televize 100 metrů v lese u souseda a oba to využívali... :laughing: Potom tam byly anténa jen na novu a po jejím přidání do cs linku anténu a svody zrušili.. :))) Teď na nás kouká už bohužel už se shora.. :((

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 993
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

To né 6 minut neřeším😂

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Zapojil si sa do debaty len preto, aby si sa zapojil? Aspoň si prečítaj príspevky napísané nad tebou.
Ak tvoja „možno manželka“ bude sledovať napínavú kriminálku a v momente rozuzlenia príbehu vypadne čo i len na 1 minútu program, a potom už len titulky, tak jej povedz, že má šťastie, nie smolu.

RudoM
Registrace: 5/2020
Příspěvků: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Já to taky neřeším, než bych vytáhl tablet a zapl live tv, tak uteče minimálně dvě minuty a to se opravdu nevyplatí vzhledem ke krátkému výpadku. Dnes by se to mohlo opakovat vzhledem ohlášení silných bouřek u sousedu a na našem území, U nás bych to očekával i s místní bouřkovou činnosti občasný výpadek signálu na Astre3B. Pokud to bude jako včera tzn. pujdou programy z TP 12363/V Towercom TA3 HD, Noe tv... a ostatní TP budou bez kvality signálu, tak se jedná o výpadek v uplinkove stanici v Unsingenu v Nemecku.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RudoM

No to by isto umrela, keby vypadla televizia :laughing: :laughing: :laughing:
Nie, ona nie je zrutom televizie, ako ty. Ani ja nie som. Nad take malickosti sme povzneseni obidvaja.
Rozmyslaj trosku komplexnejsie.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

já kliknu na ovladač a skylink live jede asi za 3s na TV

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierepetr

Já mám doma starší nádobíčko na kterým live tv nejede, tak ho mám na tabletu, který není nepřetržitě v pohotovosti, kdyby něco. :))) Zase to tak často nepotřebuju, stačí mi satelitní přijímače na sledování tv. Až to bude potřeba, tak to budu postupně řešit. Zatim není důvod investovat do novější technologie. Dokavad to jde, tak to tak nechat. Dnešní ceny tv jsou stále vysoký pokud chceme kvalitu. Já preferuji kvalitu. A na tu se musí setrit. U mě doma by se tv základní verze s obyčejným LCD zobrazovačem doma neohrala pokud bych to chtěl řešit vše přes tv s jedním ovladačem alespoň pro dva účastníky. Někomu to stačí, záleží na financich a náročnosti pro sledování tv. Pak je to ale ve většině případu ten případ nebo problém, že rozdíl mezi HD a UHD nepozoruje, protože je tv na nějakém základním vybavení jak typu zobrazovaciho panelu, tak elektroniky. Prostě je to daň za něco jak se říká.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Když byl jen 1 kanál,taky jsem táhnul dvoulinkou dobrých 200 metrů signál z kopce v Srbské Kamenici.Později v 70 letech se tam pár desítek metrů vedle zrovna zřítilo to Yugovičské letadlo,co to přežila letuška,ale to už jsem byl daleko v cizině.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 503
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

tak 3.500kč za skylink na rok pro dva ,za pár let máš našetřeno na TV a pokud nekoukáš na sporty,tak skylink live je super

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

200 metrů vzduchem??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink výpadek

Tak jsem na konec rád, že mám k dispozici i IPTV T mobile. Dnes mě zkolaboval satelit. Vypadá to na konvertor. Sám se k němu nedostanu je vzdálen od zábradlí 2 m na předloze a motoru. Tak to musíme komplet vyndat motor parabola s konvertorem. Páté patro panelák. To není pro jednoho. Kluci odjetí na dovolené.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

zrovna na sporty se dívám nejvíc po základních programech, sleduju občas i prirodopisny nebo dokumentární programy. Skylink přijímače uz neberu i když je na ně možnost získat akci v instalaci za korunu s balíčkem vázanosti na dva roky, jestli máš na mysli tohle a našetřit si mezi tím na tu telku. Špatný to není. Na to mi stačí to moje co už mám, dvakrát Humax 5100S, navíc v něm mám ještě jednu kartu od jinýho poskytovatele sportovních programu. To žádný jiný Skylink ready přijímač už neumožňuje. Ten Humax byl v té době u Skylinku ready přijímač Irdeto jeden z těch lepších co se týká vybavenosti přijímače. Doba samozřejmě pokročila a s ní i technologický možnosti, který se budou dál zdokonalovat, tak ještě to snad nějakou dobu vydrží to moje nádobíčko :))) A až na to dojde, tak to postupně obměnit. Nejsem zase úplně tak náročný, že bych investoval do jedny tv šedesát litru, takovej zase nejsem, ale něco ve střední třídě jak se říká je lepší si vybrat to trochu kvalitnější a počkat si ještě lépe na nějakou akci pokud se bude jednat o novou radu pro daný rok nebo maximálně vybrat model rok před tím. Aby ty aplikace šli co nejdéle jak to bude nozny v tv. Přinejhorším to pak řešit multimediálním přijímačem za čas, pokud by něco ukončili z aplikací, které sledujeme. Většinou je to v tv na pět let minimálně u tv vyrobcu pokud už nedojde k obnovení smlouvy mezi poskytovatelem internetové Smart služby a výrobcem tv.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Tak to je pech jak se říká, zrovna když to neptrebujes, tak to přijde v nevhodnou dobu. Ještě že máš to Iptv/OTT vybavení, teď se to krásné hodí.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

tak čekat se dá furt,stále bude něco lepšího,technologicky,ale my už u toho třeba nebudeme

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

když by to přišlo náhodou nevhod, tak bych to asi řešil tím Skylink ready přijímačem v nejake akci v případě že by mi ji dali a jednalo by se o závadu u prijimacu, pokud by to byla telka, tak investovat do telky a využít jak přijímác, tak telku v kombinaci SAT a internet.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

No mě to neva ale manželka v té internetové televizi tápe. Menu je jiné než u satu FullHd Glass. Tak jsem ji dal pozemák. Mam u VU+ externí tuner do USB.😉

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

to víš že bych to už chtěl vyřešit, ale zkusím to ještě třeba dva roky vydržet pokud to pojede. Tak jsem to částečně doplnil řešením na tablet, pokazil se mi PC a už se mi nechce investovat do opravy, když bude končit podpora Wind. 10.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 40
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra