Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Vodafone TV

Mám Vodafone TV a najednou přestal fungovat balíček Sport. Po dotazu na infolinku bylo oznámeno, že byl zrušen z důvodu převedení na novou službu o které jsem byl informován prý na vyúčtování.
Na vyúčtování v březnu jsem dohledal na 3 straně jen malý odstaveček :
Rádi bychom vás informovali, že v průběhu května až srpna 2024 převedeme váš stávající tarif Vodafone TV - Klasik s měsíční cenou 81 Kč na nový tarif Vodafone TV se slevou 53 % s měsíční cenou 151 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet.
Vodafone TV stojí oficiálně 220,-Kč ( tzn, že se slevou 53% by to mělo být 104,-Kč) K tomu ale balíček Sport za dalších 220,-Kč a tam už žádnou slevu neuvádí..
Je to takto v pořádku, že zruší a převedou na službu, která nemá stejné paramtery a je násobně dražší?

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 479
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Ano ale můžeš na základě toho odstoupit od smlouvy.

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

@avatar99

jenže oni už nechtějí povolit výpoved bez sankcí , jelikož měsíc od oznámení už uplynul. Z vyúčtování si totiž tisknu jen první stranu z šesti, a že někde na straně 3 uprostřed je drobným písmem napsaná změna, tak myslím není úplně košér informování

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 479
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Tak jim to takhle podej

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 523
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lubos32

Chybami se člověk učí...

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 171
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Takže jsem zjistil, že sleva 53% se počítá z ceny 320,-Kč ( což je cena za variantu TV bez Prima+ ( což nikde na webu v kolonce TV neuvádí)
A je to jen balíčková sleva, pro ty co mají i internet. Takže nic navíc.
a Balíček sport navýšili cenu kvůli NOva sport 5 a 6.
Tzn. 150+220 370,-Kč za totéž ( navíc jen ty 2 Novasporty) co dříve bylo za 80,-Kč.. Tak to bylo předáno na retenční oddělení a uvidíme.

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 479
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Už delší dobu uvažuji o vodafone pustit k vodě,a vzít PODU,a možná jen internet,pozemka jede slušně a stejně žena sedí u jutube a já filmy stahuju,chybí mi poslední kopanec-zdražení! :lookaround:

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Vodafone TV

Ale někde sem četl že kdo má TV komplet na CA tak jim fungují nova Sport 5 a 6 🤔 nebo už nefungují? Že by Vodafone opravili chybu

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 290
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vokounek

Normálně mi na CA modulu fungují od data přidání. Mám Vodafone TV balík komplet.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Ty premiér Sport 1 a 2 co mělo ještě spuštěné Vodafone TV fungovalo vám to také?

vokounek
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 290
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vokounek

Ano, i příjem programů Premier Sport 1 a 2 šel bez problémů.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 923
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra