Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Mooz Dance na 13 E FTA

V packete Kabelio CH sa objavil rumunsky Dance Mooz HD FTA 10,853 GHz H SR 29,900 FEC 2/3 8PSK DVB-S2. Ident Kabelio TP 117_E ;) :)

Power150
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 021
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mooz Dance na 13 E FTA

Díky za info.Taky na to mrknu.
Ovšem jako dříve narozený má u mě dnes zajištěnou celodenní sledovanost ze stejné satelitní pozice
Star.Tv,kde už od 9.00 hod až do půlnoci běží osmdesátky:Euro Disco Day.

Yves
Registrace: 11/2019
Příspěvků: 266
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mooz Dance na 13 E FTA

Stars.Tv abych to opravil.
Jinak na stejné satelitní pozici velmi často sleduji
Music Box pořad KAPSULA CZASU.Pro mě naprostou pecku relaci VIVA PLANET už bohužel nevysílají.Narozdíl od Stars.Tv je Music Box v HD,to píšu jen pro ty co tuto satelitní pozici nesledují.

Yves
Registrace: 11/2019
Příspěvků: 266
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Power150

od rána som to ešte neprepol R^

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 328
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

Túto stanicu som pozeral ešte keď to mala Digi v ponuke ale potom ju dali preč. :(

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,RO. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Yves

Pšonkové EuroDance a EuroDisco 80-90 let věnují dost prostoru. Kdysi vysílala i slušně obsahově nadupaná MuzikaCS se spoustou klipů z Triangela. Škoda jí. Myslím, že i audio bitrate (160kb nebo 190kb) měla poměrně slušný na dnes nastavený standard volně dostupných hudebních stanic tj.128kb a méně. Britové měli Now60´s, což byla paráda, bohužel je dnes na britském svazku. Ze 70 let mě toho moc neoslovuje.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 944
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Yves

Já na to Eurodisco zapomněl a přitom jsem to viděl v epg. Snad to budou v týdnu opakovat nebo někdy později. Většinou to tak bývá. Jinak v pozemáku je Stars.Tv v HD.

stapa
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mooz Dance na 13 E FTA

Diky kluci za info

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

@meduzka

Preferuji osmdesátky,ale Music Box mám zapnutý téměř denně,jako kulisu k tomu tři italské HD hudební Tv a další pořady z RAI,ZDF,RBB atd.
Tak zrovna včera byla na ZDF v Fernsehgarten Kate Ryan,Groove Coverage,Captain Jack či Danzel.

Yves
Registrace: 11/2019
Příspěvků: 266
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stapa

Pořídil jsem si z toho záznam,abych to měl na jednom místě. Preventivně jsem ho na začátku reklam rozdělil na tři části,protože si nejsem jistý zda by můj sat.prijimač nahrál 15 hodin v kuse. Nikdy jsem to nezkoušel.Teď už nahrávky zpracovat a vystříhat.

Yves
Registrace: 11/2019
Příspěvků: 266
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mooz Dance na 13 E FTA

príznak kódovania 4AFC aj u vás?

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 328
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra