Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Nova Sport 5 v satelitní distribuci Telly v HD

dnes dojde na satelitní službě Telly k změně rozlišení kanálu Nova sport 5 (Formule 1) na HD (na OTT už tento kanál v HD je)

Změna bude na STB Kaon a bezkartových CAM automatická, jenom se aktualizuje kanálový rastr
Ke změně dojde v ranních hodinách
Parametry pro naladění na kartových CAM:
12169 MHz , Horizontal, 8PSK, 30000, 3/4 .

mediator12
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 232
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v satelitní distribuci Telly...

i T-Mobile má tu pětku na satelitu v HD.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

mediator12

Díky za informaci, před hodinou jsem to naladil na Humax 5100S, ale ještě to nebylo odkodovany. Ta šestka je zatím v SD, ale věřím, že to bude za nějaký čas taky v HD verzi. Uvidíme, kde to bude, zda to bude na jiné kapacitě od ST na Thoru nebo to zůstane na TP 12527/H z Intelsatu 10-02 a překlopí se to do HD verze a bude to sdílet s Telly ST, Digi SK, Magio TV, T-mobile.cz. Pětku teď samozřejmě vypnou nebo ji možná nahradí jiným programem. To ukáže cas.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mediator12

Dobrá zpráva :) Díky za info!

DM900, Merlin, Technisat Technicorder SC, 1°W, 13°E, 19,2°E, 23,5°E

Judithka
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 452
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nova Sport

Ja to mám z frekvencie 12,527 H včera som to ešte ladil mám od Digi CAM modul.
Uvidíme či to bude z tejto alebo to bude z tej 12,169 H. ;) Samozrejme pre Slovensko. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zetor25

Jo, to mě nějak nedošlo, máš pravdu, na tom TP jsou verze SK placených programu kvuli reklamě, takže beru zpět tu petku že nejspíš vypnou. Pokud to tam zůstane, tak si stejně myslím, že to překlopí do HD pokud se dohodnou. Volné místo tam ještě nějaký je podle jednoho diskutujiciho.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v satelitní distribuci Telly...

taky mam uz nova sport 5 v HD pres satelit..jeste by mohli dat tu nova sport 6 do HD a bylo by to kompletni ;)

kolopik
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 832
Odpověď v diskusním vlákně
 

HYPER

Tak Nova Sport 5 HD mi ide z MHz 12,169 a Nova Sport 6 mi ide z tej 12,527 H všetko 1W.
Len pre informáciu.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

Zetor25

teď už jenom doufat, že bude šestka v HD v co nejblizsi době ať už z pozice Thor nebo Intelsat 10-02. Pokud to spustí na Thoru ST, tak se to podle mě překlopí taky i na TP 12527/H do HD pokud to bude pro SK verzi. Uvidíme, nějak se to vyjasní, kde co bude. Bude se muset ještě nějakou chvíli počkat.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

A nebo i na pozici 23.5°E🤣

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Tak to ukáže až čas.Nechame sa prekvapiť. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

No jsem na to taky zvědav, zda Skylink přidá NS 6 nejpozději do zahájení fotbalových pohárových soutěži. Doufám, že je nenapadne dát sastku v SD a vymlouvat se na kapacitu TP. To už by byl vrchol od Skylinku s těma SD programy, ať si to dělaj třeba v zemich Beneluxu, ale ne pro nás. S těma SK verzema jsem na to zvědav jak to bude u Skylinku, ale zatím jde pro ně pětka v HD taky. Uvidíme jak to bude, časem se ukáže. Ty obě SD verze pro Telly na TP 12527/H na z Intelsatu 10-02 zajišťovala podle mě Voyo SK, kde je to v SD kvalitě a v té době to nikdo ještě neměl z operátoru na Slovensku zařazené kvuli ceně, jediný Skylink to měl, ale pouze pětku.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Možná že se nakonec z těch testovacích TP 12265/H a 12051/V pro operátora SES Astra objeví v Canal+/Skylink. Uvidíme. To ukáže čas až budou přidávat pro SK programy od Prima Tv a Markíza má také přidat nějaky program Klasik a měl by být v HD.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

pokud by to tak mělo byt, tak bych to odhadoval na ten TP 12265/H 29900 3/4 DVB-S2/8PSK. Uvidíme zda se tato verze naplní. A máme tu zase v tom případě preladovacku pokud to vyjde. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Já jen že mám sat Skylink. Ale celkem mě to neva, protože NS 5,6 mám v HD v Magenta tv i když je to IPTV, tak obraz slušný. Ale sat mě připadá o facku lepší.🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Však víš mám taky Skylink ale mám ještě Telly s balíkem sport, takže bych to měl eventuálně taky vyřešené pokud by jedna ze služeb poskytla Nová sport 6 v HD. Zatím je to bída, Skylink momentalne nemá šestku a Telly má šestku momentálně v SD a to mě celkem vadi. Pokud by měl Skylink šestku v HD na satelitu, tak bych asi oželel Telly a nechal si jen Skylink. Bude ještě záležet jak to bude s Premiér sporty a jsou tam taky Eurosporty 1 a 2, které občas sleduju. Ty bych musel u Skylinku řešit MAX službou přes internet a to zakoupením alespoň dvou multimediálních přijímaču k tv pokud bych se rozhodl pro jednoho satelitního poskytovatele. To jsou zase náklady. Takhle už to mám nějak zprovozněné přes satelitní prijimace. Čas ukáže co kde bude a pak se případně rozhodnu, zatím to nechám být.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nova Sport 5 v satelitní distribuci Telly...

jo tak to se máte Skylink velká společnost ale chudáček asi nemá ani na Nova sport 6 .Co byjsme dali za SD pro začátek to raději dávají x programů hudebních , erotických , Madarské , TV8 HD , atd to by bylo místa na nový a lepší.

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 468
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra