Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink live na pc

zdravím, léta sleduji skylink live na ntb a pc s os linux ubuntu bez problémů. ale najednou to nejde, zobrazí to jen hlášku - Chyba přehrávání, toto zařízení neprošlo kontrolami integrity zařízení. Přehrávání videa je zakázáno. (W823).

Zkoušel jsem firefox i chrome, DRM povolené, stejný výsledek. Funguje mi to jen na androidu v mobilu.
v technické podpoře skylinku jsme skončili rychle, prý garantují jen win 10. nemá někdo řešení ? Dík.

stapes
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

som na tom podobne vo windows-11. mne to zase pyskuje že to treba odomknúť, ked kliknem na odomknúť tak ma presmeruje na ich balíky že si môžem niečo kúpiť. ved to samozrejme mám a trt s toho. takto sa točím dookola jak na sk tak cz skylinklive. v iných pc s windows-10, satelit v chromium2, apky atd.... žiadny problém ,len tá p o s r t a 11-ka. Rv

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

Mne skylink live na notebooku ( win 10 ) funguje bez problémov, prehliadač chrome, avšak vyskúšal som na prehliadači edge a tam to tiež vypisuje hlášky, že chyba prehrávania, takže sledujem na chrome a ten mám aj predvolený. Ak píše hlášku odomknúť, tak stanica sa nachádza v balíku, ktorý nie je predplatený...

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

zajimave, me jede skylinklive ve w10 uplne v pohode bez sebemensiho protestu.
na prvni pokus to napsalo sice ze stranka neexistuje ale behem par vterin se to rozjelo.
odemknout znamena predplatit program ktery nemate v balicku.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

Jenomže jak jsem pochopil on to jede na linux ne na vidlách krámech.. :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 880
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

jenze maradona a montevideo pisou o w.
a uprimne o tom linux bych radsi ani nemluvil :)))

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

jj.... vo W-10 v pc žiadny problém ,len vo W-11 pyskuje to čo som písal . predplatené mám full ponuku a čo teda treba odomknúť ked mám full??

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Win11 nemám, ale dle diskuzí některé věci, které ve Win10 šly a ve Win11 nejdou, fungují při vypnutí cloud protection. Mohl bys vyzkoušet: Vyberte Start - Nastavení - Aktualizace a zabezpečení - Zabezpečení Windows a pak Ochrana před viry a hrozbami - Manage settings (Správa nastavení). ...
Přepněte nastavení Ochrana v reálném čase do polohy Vypnuto a potvrďte tuto změnu výběrem možnosti Ano.

torny
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 472
Odpověď v diskusním vlákně
 

@torny

super srdečná vdaka , funguje to vo W-11 ako píšeš. R^
skúšal som to v chrome a reštart pc a prehráva to bez problémov. akurát pri vypínaní to pyskuje že sa to samo po čase zapne,ale to už nevadí. viem kde je problém. ešte raz dakujem a určite to pomôže aj iným borcom v pc s Windows-11. R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Nainstaluj si iny antivirovy program a Windows defendera a aj ochranu v realnom case vo W11 odstav natrvalo... Windows 11 nie je na 100 % dokonceny... Win10 oproti Win11 nebo a dudy ! Treba pockat na W12 ta ma byt, plne cloudova a plnohodnotne dokoncena...

Zgemma H9 Combo, Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500

Miko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 512
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stapes

https://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=83870.0 skus toto možno ti to pomôže je tam aj návod. ;) Mal som kedysi Linux na PC.Ale iba verziu 12.04. Tam to išlo v pohode teraz to pozerám cez Windows 10 Google Chrome a ide to OK. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV SK/PL

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 579
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Dík za snahu, ale příspěvek je už starší, mně všechno jelo až do minulého týdne bez potíží. Zkouším probudit technickou podporu skylinku, zatím se moc neozývají.Uvidíme. Zdravím.

stapes
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

Win 11 nepotrebuje žiadny antivír, skylinklive ide len na edge najlepšie , upgrade mozili nejde každá aktualizácia, Win11 nemá správny SW na prehrávanie videa spoľahlivý na všetko alebo ho niekto máte? na forach zatiaľ nič

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 132
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

Dá se to vyřešit i instalací KODI a doplňku skylink live. Starší malý kancelářský HP používám bez problémů pro TV (bez Androidu) jako síťovou streamovací krabičku. S 8G DDR3, nejakým Intel dual core, a 1G grafikou to frčí docela dobře.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 919
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

jede to i na sedmách :8)

AB ipbox 55HD

lfc0611
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 57
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

Riesenie neexistuje. Na zakaznickej linke na mna ako zakaznika operator zacal vrieskat (super pristup), ze klinux nikdy nepodporovali, ale ze to niektorym zakaznikom slo. Po vydani novej aplikacie to na linuxe jednoducho nie je podporovane a nepojde to.
Dakujem, dalsie predplatne pojde inemu prividerovi/

vado
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 297
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vado

Zareagujem len nato, že operátor mal po tebe vrieskať... zrejme to nebolo len tak bezdôvodne... :lookaround: Skylink mám od roku 2008, na zákaznícku linku som volal iks krát a ešte sa mi nestalo, žeby baba alebo chlap bol nepríjemný a nebodaj by ešte po mne vrieskal :lookaround:

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

skylink live na pc

Děkuji za všechny příspěvky. Ozvala se mi technická podpora skylinku s tradičním oznámením, že linux nebyl nikdy podporován
(používám bez problémů od 2018). Ale zřejmě proběhla nějaká změna, o které se nemluví a na linuxu už to nikdy nepojede. Zdravím.

stapes
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stapes

Takže zase: Linux_Kodi_Doplněk Skylink live, a je to! Jen musíš nastavit klienta.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 919
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink live na pc

Vyrazil jsem ze Skylinku tuto informaci.
" v uplynulých dnech došlo z naší strany k aktivaci VMP (Verified Media Path), který omezuje neautorizované prohlížeče v získání klíče Widevine L3. Tato dodatečná ochrana byla povolena z důvodu omezení neautorizovaných prohlížečů ve streamování a zamezení možnosti nezákonného použití obsahu.

Zákazníci tedy nyní dostávají chybu přehrávače, příp. chybu DRM v případě, že nemají zabezpečení L3.

Tato chyba se může projevit zejména v okamžiku, kdy uživatel používá zařízení, prohlížeč nebo operační systém, který nedostává potřebné aktualizace po delší dobu (popř. nepravidelně nebo vůbec).

Zdá se, že operační systémy Linux v aktuální konfiguraci nesplňují nároky na zabezpečení s žádným webovým prohlížečem a streamování je tedy blokováno.

Aby bylo možné obsah nadále přehrávat, bude nutné, aby byl používaný software přizpůsoben aktuálním požadavkům na zabezpečení.

Nejedná se tedy o omezení namířené proti uživatelům jakéhokoli konkrétního softwaru - je pouze potřeba zajistit si potřebné aktualizace. Ke stejnému kroku postupně přistupuje a nejspíše dále bude přistupovat většina poskytovatelů televizního a video obsahu." :(

vikr
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

Google ChromeOS

Take mi prestal skylink chodit na ubuntu 22.04, ALE funguje nadale v chromeos (chromebook) s google chrome v aktualni verzi 118 (kdyz ale zkousim poustit skylink pres firefox pusteny z linux konzole, tak tam to opet nejde). Tak a ted mi to nekdo vysvetlete... jak to teda s tim L3/L1 je?

xpalko
Registrace: 10/2023
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

ajfon Xs, tv thomson, chrommebox

na ajfone mi neprejde prihlásenie, aj keď sme zmenili heslo, hláška "neplatné".
podobne na minipc asus chromebox,
na tv thmson prebehne prihlásenie, aj nabehne stránka, dá sa vybrať relácia k prehraniu, skončí to chybou W...

mpatri
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 116
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra