Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Antik Sat

výpadok Antiku

Momentálne nejde nič ani IPTV, aj u vás?

jklajban
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 795
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jklajban

V noci spím, teraz funguje ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 426
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výpadok Antiku

O Antiku tv mě ani nemluvte. Strhávají mě peníze z účtu po 3 týdnech a ne po měsíci. Když jsem v mém nastavení zrušil platby i kartu, tak mě to stejně strhli o týden dřiv. Jak SK tak CZ. Na SK jsem musel napsat až pak mě zrušili. Z CZ se ještě nikdo neozval. Mám sat Skylink a Sledování tv, které je kvalitnějsí než Antik tv. Sic dražší, ale to mě neva. A na víc má v mobilu zpětné přehrávání u všech programů. Antik je čtyři.👎

Vu+Uno 4K Se, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Sledování tv, SkyShowtime, Netflix, MAX, Disney+, Prima+, IPTV.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 823
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: výpadok Antiku

To ja zas v noci nespím a po polnoci až moc často IPTV Antik vypadáva... Nedávno pri predlžovaní zmluvy na optiku mi žubrienka na druhom konci drátu slúbila sa na to pozrieť ... Asi sa pozrela niekam inam, lebo vypadáva to stále... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 077
Galerie: Maneto
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra