Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

VideoRedo TV Suite H264

Vážení,
prosím, kdo má zkušenosti a zakoupil si program VideoRedo TV suite H264. ?- skoro za tři tisíce.
Program sice má českou lokalizaci, ale asi jsem blbej- prostě mě nefuunguje. Nápověda- tedy manuál je v angličtině
Já potřebuji mám nahrány pořady ze satelitu na HDD přes Time Shift a potřebuji tam upravit- vystříhat reklamy a poté pořady vypálit na DVD- DVD formát.
Koupil jsem si na to tento program- je sice v češtině, ale manuál je v angličtině
A když chci otevřít pořady co mám na HDD nahrané tak to píše samé ERROR- nepodařilo se najít atd.
Prosím jestli nemáte někdo zkušenosti s tímto programem.
Prosím o radu.
Radovan Sedláček :(

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

1. napis na com si nahraval
2. preco nie normalne ale timeshiftom ?

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

zase plač. operačný je W7 XP . Máš nainštalovaný direct X?
Načo to vlastne kupuješ . Je toho plný internet. čo takto stiahnuť to z torrentow, na vyskúšanie. cez time shift sa nedozviem príponu nahratého súboru. čo to je vlastne súbor TS alebo niečo iné. Súbor skús premenovať na mp4.
viacej som si z prsta nevycucal.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

všechny nahrávky ze satelitu před úpravou tímto programem projedu v programu TS Remux (je free). Pak už to funguje normálně.

umax
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 44
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

A z akeho "satelitu"?

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 446
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Já stím to programem mám výborne skušenosti furt ho požívám a bere dormálně TS,MPG,i MP4 a řadu dalších formátu to řeti to vněm nejde otevřít muže být vinou recívru muže ti nahrávat zakodovane nahrávky já měl ten samej problrm mám golden interstár tak jsem si k němu sehnal modul a s nahrávkama už pracovat jde tskže jestli má tvůj recíver modul skus nahrát přes něj a potom zpracovat nahrávku přes to redo.

DjTommy
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 480
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Děkuji za reakce,
proč TimeShift, já nevím- tak asi jsem blbej, no neumím to - Mám Alma S2100 a nevím zda mám nastavit Format na FAT nebo NTFS
pak je tam další DVR Set DVR Type buď REC&TMS nebo
Record
nebo Timeshift
dál je tam Nastavení PVR
Timeshift buď OFF
nebo ON
pak přeskočit
a pak nahrávání s Timeshift OFF, nebo ON
takže toto bych prosil, kdyby jste mě poradili jak toto nastavit

No a pak mám ty programy nahrané na HDD tak tam je napsané ALIDVRS2
A když to chci otevřít v tom drahém programu co jsem koupil VideoRedo tak dám otevřít video, dám Verbatim HD pak se tam objeví ALIDVRS2 a

a název souboru MPEG Streams nebo ALL Files a když dám otevřít- tak se mě otevře sjetina pořadů co jsem nahrál na HDD přes tu ALMU akdyž na některý klepnu a dám otevřít tak zase se tam objeví hláška: No Audio stream found
Nepodařilo se otevřít soubor:
E:ALIDVRS2TS2013- 07- a dál to je název pořadu, datum, a název stanice, když dám OK

tak další hláška:
Nepodařilo se otevřít soubor:
E ALIDVRS2 atd.

takže nevím co s tím.
Mockrát děkuji všem za rady Radovan

:(

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nahrávaní

Jinak ještě v PC mám nainstalován Windows 7 home edition 32mb
Direct X nevím jestli mám nainstalovaný

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Mozes mat co chces, nahravka je kryptovana ali, prehratelna iba v stb.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 446
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Takze to robi ali aj ked nie je skylink ready??? No potes koste. Rv

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Ali 3606 rovnako ako cryptobox 550.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 446
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

A arivy viac ako 200.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 446
Odpověď v diskusním vlákně
 

zase dobře

že jsou sponzoři programů,jinak by si je smrtelník nemohl zdarma stáhnout,díky kámo R^ :laughing: :lookaround:

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 096
Odpověď v diskusním vlákně
 

S nahrávkou nic neuděláš!!!

Takže se usoudilo, že tvoje nahrávka je KÓDOVANÁ, tudíš s ní neuděláš nic... pouze přehraješ v přijímači, ve kterém si nahrávku pořídil...
Ovšem můžeš si nahrávku dekódovat, ale musíš znát aktuální CW klíče v dobu pořízení nahrávky... :laughing: :laughing: :laughing: ...a pochybuju, že je znáš... :laughing: :laughing: :laughing:

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

kdo chce

nahrávat a editovat v PC,obloukem od sgilingšrotů a vůbec obloukem všichni,ještě nám ukážou co si mohou dovolit,zase bude o čem kecat R^ :laughing: :lookaround: :O :)))

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 096
Odpověď v diskusním vlákně
 

kasr

Tak som myslel, ze 3606 ked je tak smola. Skylink je ina vec.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

kasr

Tak som myslel, ze 3606 ked je tak smola. Skylink je ina vec.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

videoredo používám, ale ve spojení s HD-BOX 7110 - nemá chybu, šifrování nahrávek skylink ready přijímačema je prasárna

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Skor ALI shit, teda niektore.....

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Jak vidím tak tady se asi nedozvím nic pořádného, asi jsem blbej, ale chtěl jsem někoho tady poprosit aby mě poradil jestli mám dobře nastavenou tu Almu na nahrávaní- proto jsem to tu vypsal jak to mám nastavené- a někoho, kdo má zkušenosti s tím programem VideoRedo TV Suite.
Tady jeden autor píše, že moje nahrávka je kodovaná, taky tomu nerozumím, su asi blbej :(

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Kocicka pozorne si precitaj navod k satelitu a ked tam pisu, ze nahravka je prehratelna len na boxe, tak ti program nepomoze. Kup si poriadny sat box a pojde ti to.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Jednoducho stb s cipom ali 3606(vôbec nezalezi, ci su skylink ready, alebo nie), ukladaju nahravku kryptovanu niejakym algoritmom ali cipu , descrypt robi zase ali 3606 takze v stb je prehratelna, mimo nie.
Niekto pisal, ze sa to da obist modulom na kartu, ale aky ma suvis dekodovanie programu s kodovanim nahravky ali dvr nechapem. A alma 2100 aj tak nema slot na kartu. Ked si zbytocne vyhodil prachy za videoredo, tak si kup poriadny stb. Urcite nie s ali 3606, ani skylink ready a pre istotu so slotom na modul. Najradsej niejaky linux, alebo neutrino, alebo novinku xbmc.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 446
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VideoRedo TV Suite H264

Pre Kasr. Áno, dá sa to obísť použitím modulu v CI slote. Takto urobená nahrávka je v PC prehratelná všetkými bežnými prehrávačmi.
Väčšina všetkých nových nelinuxových prijímačov, ktoré sa chcú presadiť hlavne v západnej Európe, je už osadzovaná len čipom ALI3606, ktorý na tlak vysielateľov vkladá do nahrávky kódovaného programu vlastný kód. Preto ešte neznamená, že by tie prijímače neboli poriadne. Na bežné používanie vrátane nahrávania (v prípade spracovávania v PC treba samozrejme používať modul v CI), prípadne EMU úplne postačujú. Ich hlavnou výhodou je cena, ktorá je pri zachovaní obdobnej kvality obrazu výrazne nižšia ako u linuxových prístrojoch.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 280
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra