Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Hledám zajímavou satelitní pozici

Po ukončení vysílání na 27,5°W mám volnou 120 parabolu, kterou bych rád přetočil na nějakou vhodnou pozici. Aktuálně mám obsazené od východu:
52E, 42E, 28,2E, 23,5E, 19,2E, 16E, 13E, 9E, 1W, 27,5W.
Přednost mají hudební a sportovní programy. Přijímač na multistream zatím nemám.
Díky.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 670
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bmilan

Daj vediet, ci sa Ti nieco podari zachytit. Je tam dost vela zanrovych radii vysielajucich FTA, ale aj ine zaujimave kanaly.

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolle

Ty neumíš číst? Vše píše v úvodním vláknu😄

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 964
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Je to mozne, ze neviem citat. Ale tiez neviem, na ktory moj prispevok teraz reagujes, lebo priznavam, ze nie vsetky su smerovane na omar3. Ale oznacil som, na koho reagujem. Tym, ze sa ta tema trochu rozvinula, tak som sa pytal aj inych, ktori reagovali a nesuviselo to teda iba s omar3 a jeho povodnou otazkou. Ak ale myslis niektory s mojich prispevkov priamo na neho, tak som mu najprv poradil 5W (s tym, ze som upozornil na ten multistream - ale su tam veci aj mimo multistream), 30W a dnes som to doplnil o 26E. Ani jednu z tychto pozicii na zaciatku nespominal, ze by mal obsadenu. Tak neviem, mozno naozaj neviem citat, alebo som nieco prehliadol. :-)

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolle

Omlouvám se. Já si nevšim na koho reaguješ. Číst neumím já😄

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 964
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

To je uplne v pohode. Nic sa nedeje. Preto som aj predtym napisal, ze som mohol aj ja nieco prehliadnut. A je super, ked sa diskusia vedie korektnym stylom a ja to len ocenujem. Ved hlavnym dovodom tohto fora by malo byt pomahat si a vymienat si informacie. Hlavne v situacii, ked pomaly zacina byt satelitna problematika v priebehu rokov postupne okrajova. Je to pochopitelne, technologie sa menia, ale aj tak.

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 257
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hledám zajímavou satelitní pozici

Ja som to dal na 1,9e BulgariaSat (VoiceTV,Magic,Balkanika) doteraz som tieto stanice chytal na 39e ale tam to vraj bude koncit.Zaujimava je City TV na 45e ale ta uz dlhsie vysiela aj na 13e a tam asi aj ostane.

albertone
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolle

Mám 150 Gib. naladím tak 260 FTA kanálů, hraje i 11411H - žádná rezerva
Suchdol nad Lužnicí

pep9k
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 99
Galerie: pep9k
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pep9k

Dik za info. To mas dobru poziciu - voci juhu a zvazku MENA. Ale aj tak som prekvapeny, ze to ide na tu 150-ku. Myslel som, ze je potrebna vacsia parabola. Nech sa Ti dari!

kolle
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 257
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra